У львові  |  11.02.19  |  понеділок
 

На аукціон виставили приміщення у Львові, де є дитяча поліклініка

Педіатричне відділення обслуговує 3,5 тисячі дітей віком до 7-ми років.

Міністерство оборони України 21 лютого об 11:00 проведе відкритий аукціон з продажу об’єкту нерухомого військового майна - нежитлових приміщень першого поверху у будівлі, що на вул. Стрийській, 61, де розташоване дитяче відділення 2-ї міської поліклініки.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

"Як нам стало відомо з листа Квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова Міністерства оборони України, 21 лютого 2019 року об 11.00 год заплановано проведення відкритого аукціону. З огляду на це, адміністрацію КНП "2 міська поліклініка м. Львова" зобов’язано вивільнити ці приміщення",

- розповіла директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Зазначається, що для переміщення педіатричного відділення потрібні вільні приміщення комунальної власності, яких, на жаль, немає.

Крім того, кажуть в мерії, для ремонту та обладнання дитячої поліклініки з бюджету міста було виділено майже 700 тис. гривень.

Також повідомляється, що міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з листами до Прем’єр-міністра і Міністра оборони України з вимогою вжити усіх можливих заходів щодо припинення проведення цього аукціону, а також  розглянути можливість передачі нежитлових приміщень першого поверху будівлі № 23 у м. Львові по вул. Стрийській, 61 у власність територіальної громади Львова.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах