У львові  |  25.06.19  |  вівторок
 

На аукціон нерухомості виставили найдорожчий лот в історії Львова

Стартова ціна за приміщення на пл. Ринок, де раніше був ресторан "Під левом", – понад 94 млн грн.

На комунальний аукціон нерухомості виставили найдорожчий лот в історії Львова.

Йдеться про нежитлові, комунальні приміщення на пл. Ринок 19, 20 та 21. Це підвал і перший поверх, що займає відразу три кам’яниці та має площу 945 квадратних метрів. Стартова ціна за перший поверх і підвал – понад 94 млн грн. У місті отримали дозвіл від Міністерства культури, адже цей будинок є національною історичною пам'яткою.

Попередній орендар – товариство "Краківський ринок" – влаштував тут ресторан "Під левом", але не сплачував місту орендної плати. Договір оренди з ним розірвали через суд. Орендар уже звільнив приміщення.

Міська рада має намір отримати рекордну суму від продажу майже тисячі квадратних метрів. Аукціон планують провести 26 липня.

"Цей лот один із найдорожчих об’єктів, який ми виставляли на продаж у місті. Ми дуже зацікавлені й сподіваємося, що інформація дійде до потенційних покупців, аби зробити у ньому якийсь фантастичний заклад, який буде мати попит у львів’ян і туристів",

– розповіла начальниця міського управління комунального майна Інна Свистун.

До слова, від початку активних продажів через Prozorro у місті вже провели 180 аукціонів, продали 83 об’єкти, і заробили 292 млн грн.

Нагадаємо, попередній рекорд вартості нерухомості у Львові встановили у грудні 2018 року. Тоді на пл. Ринок за 34 млн грн продали приміщення площею 73 кв. м.

Про це повідомляє Zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах