У львові  |  24.11.20  |  вівторок
 

Міськрада у Львові провела перше засідання без мера

Після засідання голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький заявив журналістам, що зараз комісія встановлює результати виборів мера Львова, і як тільки вони будуть відомі, депутати знову зберуться на сесію, щоб представити нового голову Львівської об'єднаної територіальної громади.

Львівська міська рада нового скликання 24 листопада провела перше засідання, на якому депутати прийняли присягу.

Джерело: "Інтерфакс-Україна"

Деталі: Засідання пройшло в сесійній залі Львівської міської ради та в ньому взяли участь депутати від "Європейської солідарності", ВО "Свобода" і партії "Варта", кількість яких загалом становить 39 депутатів. Представники "Самопомочі" і "Голосу" участі в засіданні не приймали. Всього в міськраді Львова 64 депутата.

Голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький зачитав результати виборів депутатів міськради, після чого найстарший депутат ради Роман Грицевич зачитав присягу депутата.

Також депутати проголосували за створення лічильної комісії, яка обере тимчасову президію міськради. За рішенням ради, в нього увійдуть по одному депутату від кожної партії.

Відповідаючи на запитання про доцільність проведення сесії саме 24 листопада Сліпецький зазначив, що мова йде не про доцільність, а про виконання вимог закону.

Що передувало: Напередодні міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що розцінює проведення сесії 24 листопада як спробу узурпації влади з боку депутатів.

Голова фракції "Європейська солідарність" у Львівській міськраді Петро Адамик відповів на звинувачення мера Андрія Садового у махінаціях з організацією засідання депутатів, посилаючись на закон "Про місцеве самоврядування".

Про це повідомляє pravda.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах