У львові  |  12.01.18  |  п'ятниця
 

Мешканець Львівщини продав авто і заявив про його крадіжку

За неправдиве повідомлення правоохоронцям про злочин чоловіка можуть покарати позбавленням волі на термін до двох років.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівщини.

10 січня до працівників Сокальського відділення поліції звернувся 20-річний мешканець районного центру. Чоловік заявив, що у червні 2017 року невідомий викрав його автівку "Audi A4", яка перебувала на іноземній реєстрації. При складанні заяви чоловіка поінформували про відповідальність, передбачену у випадку завідомо хибного повідомлення про злочин. Заявник засвідчив це власним підписом.

Під час з’ясування обставин події було встановлено, що автомобіль насправді не викрадали. Власник продав його за 800 доларів США мешканцеві Червонограда у серпні. Цей факт підтвердив новий власник транспортного засобу - він надав копії реєстраційних документів, отриманих під час придбання "Audi".

Заявник пояснив, що встановлений час перебування на митній території України його авто, що мало іноземну реєстрацію, давно закінчився, а машина своєчасно не виїхала у країну реєстрації. Плануючи поїхати за кордон, чоловік вирішив заявити про крадіжку автомобіля задля уникнення сплати штрафу.

За фактом завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину поліція відкрила стосовно чоловіка кримінальне провадження за ч.1 ст.383 КК У. Його можуть позбавити волі на строк до двох років.

Зараз проводиться досудове розслідування.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...