У львові  |  23.11.18  |  п'ятниця
 

У Львові скоригують схему руху деяких трамваїв

Маршрути за новою схемою стануть актуальними вже цієї весни. Також влада міста хоче запустити туристичні маршрути на класичних трамвайних вагонах.

Про це повідомив речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

У рамках оптимізації маршрутів львівського громадського транспорту планується змінити схему руху трамваїв №1, 4, 5, 7 та 9.

Влада хоче відновити класичний маршрут із Залізничного району на Погулянку, за яким курсуватиме трамвай №1. За словами Боднара, по цьому маршруту можна запустити класичні вагони, які будуть використовуватися для екскурсійних поїздок. Для цих цілей хочуть відреставрувати трамваї Tatra T4 та Siemens. Незважаючи на брак грошей, в комунальному підприємстві все ж сподіваються втілити в життя всі ці ідеї.

Також відомо, що на час ремонту Двірцевої площі трамваї курсуватимуть через депо на вулиці Городоцькій, а вже навесні буде відкоригована схема руху деяких трамваїв. Фахівці ретельно вирахували пасажиропотік і щільність новобудов, так що нові маршрути незабаром будуть оптимізовані за потребами львів'ян.

Крім цього керівник відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» повідомив, що маршруту №10 більше не буде, його замінить трамвай №1, який, як уже писалося вище, буде рухатися від Залізничного вокзалу на Погулянку.

Нагадаємо, що Львів вже отримав 26 трамвайних вагонів з Німеччини. Шість вагонів уже курсують на трамвайному маршруті №3.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах