У львові  |  23.11.18  |  п'ятниця
 

Стало відомо як зміняться маршрути львівських трамваїв

Після покупки декількох десятків старих трамваїв, у Львові не тільки побільшає громадського транспорту, але і будуть оптимізовані деякі схеми руху.

Про це повідомляє керівник ЛКП "Львівелектротранс" Ігор Могила. 

За словами Могили, оптимізація трамвайних маршрутів місту просто необхідна, адже ось-ось у Львові трамваїв стане на 40 одиниць більше, а метою міста є не тільки запустити машини у рух, а й оптимізувати їх пересування по шляхах, тому як якщо залишити все так, як є, то дублювання маршрутів по шляхах неминуче.

Зміни не торкнуться трамваїв № 2, 3, 6 і 8, а ось маршрути № 1, 4, 5, 7 і 9 будуть переглянуті.

Трамваї № 2,7,10

Першою проблемою влада міста бачить накладання маршрутів № 2 та 10. Від Львівської політехніки до Пасічної обидва трамваї курсують по одній і тій же дорозі, не маючи можливості об'їхати один одного. Проблему хочуть вирішити наступним чином: десятий трамвай взагалі прибирають з обороту, його функції тепер виконуватиме перший, маршрут трамвая №2 залишиться без змін, а сьомий буде їздити від Татарбунарської прямо до Пасічної.

Трамвай №9

Зміна у русі трамвая №9 в першу чергу торкнеться сихівчан. Його маршрут вирішили оптимізувати таким чином, що тепер він буде їздити від залізничного вокзалу до проспекту Червоної Калини.

Трамваї № 3,4,5

Проблемою трамваїв №4 та 5 є те, що вони частково дублюють маршрут №3. "Львівелектротранс" залишить без змін маршрут третього трамвая, п'ятий пустять від вулиці Миколайчука до вулиці Коновальця, а четвертий зможе курсувати від Замарстинівської до залізничного возкзалу.

Очікується, що змінювати систему маршрутів розпочнуть навесні у 2019 році.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах