У львові  |  26.09.18  |  середа
 

Мандрувати Львівщиною буде ще цікавіше

Із друку вийшов новий туристичний путівник, що розповідає про маловідомі еколокації нашого краю

Як повідомила очільниця управління департаменту туризму Львівської ОДА Наталя Табака популяризація маловідомих територій національних і регіональних парків, наприклад, таких як  «Домажир» і стало головною метою створення цього путівника.

«Над ним працювала чимала команда у яку входили фахівці різних спеціальностей: екологи, фотографи, люди, що займаються вивченням парків, представники з управління туризму і курортів. Головна мета – емоційна, через світлини донести можливість якісного еко- відпочинку для усіх, хто відвідує наше місто як турист. Він стане у нагоді і для місцевих мешканців».

У путівнику багато пропозицій. Зокрема і порада відвідати Національний природничий парк «Сколівські бескиди» з унікальними Урицькими скелями, , гору Парашка, також Кам’янецький водоспад, національний природній парк «Північне Поділля» та багато інших місць, де буде дійсно цікаво провести дозвілля.

У посібнику зібрані розділи присвячені територіям спостереження за птахами і ведмедями, унікальним локаціям цвітіння рідкісних рослин.

Загалом тираж видання складає 1000 примірників. Отримати путівник можна у в туристично-інформаційних центрах. Також існує можливість закачати його з інтернету на сайті ОДА у інстаграм та на сторінках FB

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах