У львові  |  22.08.19  |  четвер
 

Львів'янину на рік заборонили скаржитись на дії суддів

На засіданні Вищої ради правосуддя 20 серпня 2019 року розглянуто пропозицію Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про залишення без розгляду протягом одного року наступних скарг Оліярника Юрія Івановича

Про це повідомляє офіційний сайт Вищої ради правосуддя.

Загалом за період із 3 серпня 2015 року по 14 травня 2019 року до Вищої ради правосуддя (Вищої ради юстиції) надійшло 307 поданих Оліярником Ю.І. дисциплінарних скарг на дії суддів.

Ухвалами членів Вищої ради правосуддя 183 скарги залишено без розгляду та повернуто скаржнику.

Ухвалами Дисциплінарних палат Вищої ради правосуддя:

- за 72 скаргами відмовлено у відкритті дисциплінарної справи у зв’язку з тим, що суть скарги зводиться до незгоди із судовим рішенням, а також із закінченням строку для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності;

- 4 скарги залишено без розгляду та повернуто скаржникам у зв’язку з тим, що дисциплінарні скарги ґрунтуються на доводах, що можуть бути перевірені виключно судом вищої інстанції; 

- за 2 скаргами прийнято рішення про відмову у притягненні судді до дисциплінарної відповідальності у зв’язку з відсутністю в діях судді ознак дисциплінарного проступку.

Відповідно до проведеного аналізу жодна із зазначених 307 скарг не мала підстав для притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Згідно з частиною восьмою статті 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у випадку неодноразового подання особою очевидно безпідставних дисциплінарних скарг Вища рада правосуддя має право ухвалити рішення про залишення без розгляду протягом одного року наступних скарг цієї особи.

Враховуючи зазначені обставини, Вища рада правосуддя дійшла висновку про застосування до Оліярника Ю.І. норми закону щодо залишення без розгляду протягом одного року його наступних скарг.

На підставі викладеного Вища рада правосуддя ухвалила залишити без розгляду протягом одного року наступні скарги Оліярника Юрія Івановича.

Про це повідомляє Форпост

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах