У львові  |  28.10.21  |  четвер
 

Львів’янка кваліфікувалася у фінали зі стрічкою та булавами на чемпіонаті світу в Японії

Про це повідомили «Варта1» у відділенні НОК України у Львівській області.

В японському місті Кітакюсю триває другий день 38-го чемпіонату світу з художньої гімнастики. Вже завершились кваліфікаційні змагання у вправах зі стрічкою та булавами в індивідуальній першості. За їх підсумком у два фінали, в яких виступлять по 8 найкращих гімнасток кваліфікації, пробилася львів’янка Христина Погранична, 

— повідомили «Варта1» у відділенні НОК України у Львівській області.

Вихованка Заслуженого тренера України, львів’янки Ірини Рудої з шостим результатом (21.750) кваліфікувалась у фінал зі стрічкою і з восьмим (25.550) у фінал з булавами. Ще одна українка — киянка Вікторія Онопрієнко — вийшла в один фінал з булавами (з шостим результатом — 26.150), а у кваліфікації зі стрічкою посіла 12-те місце (20.700) і залишилась за межами фіналу. Фінали в окремих вправах відбудуться сьогодні після обіду.

Також завершилась кваліфікація багатоборства, в якій враховувались три кращі результати в окремих вправах. Христина Погранична набрала 75.100 і з сьомого місця вийшла у фінал, який відбудеться 30 жовтня. Вікторія Онопрієнко вийшла у фінал з шостим результатом (76.400).

Пропонуємо вашій увазі відео виступу Христини Пограничної у вправі зі стрічкою.

Про це повідомляє varta1

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах