У львові  |  15.08.19  |  четвер
 

Львів'ян запрошують на провокативні вистави дикого театру

Дикий театр покаже три провокативні вистави "Гей парад", "Віталік" та "Поліамори"

16, 17 та 18 серпня у Львівському театрі імені Лесі Українки покажуть вистави незалежного київського театру "Дикий театр". Він славиться гостросоціальними виставами.

Театром керує ведуча програми "Телебачення Торонто" з Майклом Щуром Ярослава Кравченко.

"Ми зразу хочемо попередити, що вистави театру можуть провокувати, обурювати, травмувати. Не рекомендовані для перегляду людям із хиткою психікою, мають вікові обмеження і викликають залежність", – кажуть організатори.

Відкриє гастролі 16 серпня вистава "Гей парад" за п’єсою сучасного автора Ігоря Білиця. Вистава українською мовою, 16+. Тривалість 1 год 40 хв без антракту. В описі до вистави йдеться: 

"У звичайному-звичайному українському місті, у звичайній-звичайній хрущовці, жила звичайна-звичайна сім’я. Все як у людей: мама-вчителька, батько "у пошуках роботи", двоє дітей-дармоїдів, кум-гомофоб, на комуналку не вистачає. Але одного разу їм запропонували дуже вигідну, але незвичайну субсидію, і щоб її отримати, вся родина має піти на кардинальні зміни у житті".

У інтерв’ю виданню Bit.ua режисер вистави каже, що "Гей-парад" розповідає про типову українську сім’ю, виховану "95-м кварталом".

"У ній не стоїть питання орієнтації чи кохання між двома хлопчиками, оскільки на місці гея могла опинитися будь-яка "людина з ярликом" – наприклад, чорношкіра чи людина з інвалідністю. Ми говоримо про ставлення до себе: кожний герой долає якийсь челенджж, очищується у певний спосіб і починає любити себе. Втім це відбувається навіть не через гея у їхній квартирі, а через субсидію – лише гроші можуть наштовхнути наших людей якось себе змінити", – Розповідає Ігор Білиць.

Другою виставою, що покажуть 17 серпня, буде досить радикальна і провокативна вистава "Віталік", визнана найкращою виставою України на камерній сцені 2018 року за версією премії "Гра".

"Уявіть собі чоловіка: впевненого, дієвого, серйозного, накачаного, мачо. Це Віталік. А тепер уявіть закомплексованого, сутулого, сорокарічного холостяка з Маріуполя, який знімає кімнату, працює журналістом, шукає сенс життя, гроші, турботу, любов і натхнення. Уявили? Це теж Віталік. А тепер уявіть, як два абсолютно різні Віталіки живуть одне життя", – йдеться в описі вистави.

Перша і єдина постановка п'єси українського драматурга Віталія Ченського. Режисер – Максим Голенко. Віталік – одна з найжорсткіших та найжиттєвіших вистав Дикого, адже на бекґраунді життя Віталіка відбуваються доленосні для країни події. Тривалість – 1 год 20 хв, 18+.

Завершить гастролі 18 серпня остання прем’єра "Дикого театру", вистава про стосунки і компроміси "Поліамори". Вона порушує питання "Чи можлива любов втрьох? Чи хтось один завжди буде зайвим?"

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Коментарі (0) перегляди: 772

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах