У львові  |  18.10.18  |  четвер
 

Львівводоканал: З кранів львів'ян тече артезіанська вода

У Львові немає жодного поверхневого джерела, з якого можна брати воду для централізованого водопостачання, тож використовується вода лише з артезіанських свердловин.

Львів'янам подається вода найвищої якості, яка не потребує очищення. Про це в інтерв'ю "Львівській газеті" заявила начальник відділу зв’язків з громадськістю ЛМКП "Львівводоканал" Уляна Горбата.

"Ми використовуємо воду лише з артезіанських свердловин. Тому з наших кранів щодня тече не абияка вода, а артезіанська. Вона надійно захищена від будь-якого забруднення і є найкращої якості в Україні. Такою водою можуть похвалитися дуже мало міст, наприклад, Полтава, яка має такі свердловини безпосередньо у місті - на території водоканалу. Нам, на відміну від Полтави, треба воду качати хтозна-звідки, бо в нас вони на території області",

- сказала Уляна Горбата.

Натомість вона наголосила, що небезпечно купувати розвізну воду, бо невідомо, якої вона якості, а постачальники такої води "мають максимальну вигоду з того, що розповідають про неякісну воду з кранів, яку краще взагалі не пити".

"Ми насправді не знаємо, звідкіля її набрали, в яких резервуарах її везли, чи ті резервуари були відповідно оброблені перед кожним наповненням чи ні. Вода - жива субстанція і вона не може бути в резервуарі довго",

- додала Горбата.

Відтак, якщо мешканці обирають воду з цистерн, працівники "Львівводоканалу" радять провести відповідні аналізи, щоб убезпечити себе та близьких.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах