У львові  |  11.08.20  |  вівторок
 

Львівський фотограф став переможцем в міжнародному фотопроєкті

Художник та фотограф документаліст зі Львова, Артур Абрамів став переможцем в престижному міжнародному фотопроєкті National Geographic Traveller India на тему «World Public Transport». Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Участь у висвітленні цієї теми брали фотографи з усього світу і з численних подань було вибрано 32 найкращі фотографії і визначено лише 3 переможці. Абрамів став єдиним українцем, який увійшов до цього проєкту та зайняв 1 місце.

Метою проєкту було зобразити розмаїття видів громадського транспорту з усього світу, який є характером, візитівкою та синонімом міста, в якому він знаходиться. Громадський транспорт виступає життєвою необхідністю для місцевих жителів і є способом вловити пульс нового місця для туристів.

У об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів, котру він сфотографував у 2018 році десь у Карпатських горах.

Фотосвітлина опублікована на головному сайті NatGeo та буде надрукована у серпневому номері видання National Geographic Traveller India.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах