У львові  |  22.10.19  |  вівторок
 

Львівські школярі написали зворушливі листи гвардійцям

Сердечка, малюнки та слова підтримки отримали від учнів ліцею імені Василя Симоненка, що у Львові, гвардійці 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

Про це інформують у прес-службі Національної гвардії України.

Таким чином школярі вирішили підтримати і солдатів строкової служби, і учасників АТО, аби ті не забували, що діти вірять у них та бажають миру.

Бережливо вирізані сердечка з побажаннями, малюнки, у які діти вклали душу та щирі слова, відтепер зберігаються у підрозділах і стоять на видному місці. Гвардійці їх передивляються та перечитують. Кажуть, що це зігріває душу. Один з таких листів особливо зворушив гвардійців:

ʺЛюбий воїне! Я знаю, що тобі зараз не легко, та вір і мрій, бо якщо буде віра – тебе не будуть покидати сили та надії. А мрії, здавалось, лише проста думка, та вона неодмінно здійсниться. Може через день, а може й через рік. Я та вся Україна вірить, що боротьба за волю Батьківщини закінчиться перемогою. Я ніколи не буду тебе забувати, буду надсилати тобі листи, малюнки та щось солоденьке. Я буду молитись і просити Бога, щоб все було гараздʺ.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах