У львові  |  07.11.19  |  четвер
 

Львівські медики скликали консиліум для порятунку ноги 15-річної Олесі Шиян

Дівчинку щодня оперують, родина потребує фінансової підтримки.

Стан 15-річної Олесі Шиян, яка через наляканих коней у центрі Львова отримала важкий перелом, залишається важким. Медики скликали консиліум, до якого, окрім лікарів дитячої лікарні ОХМАТДИТ, увійшли кращі спеціалісти Львова, області та медуніверситету. Ще один консиліум планують провести завтра, на який запросили й спеціалістів з львівського військового госпіталю. Дівчинка перенесла уже сім операцій.

«Воюємо за ногу Олесі. Дівчинка кожний день в операційній: учора була, нині й завтра буде. Стан важкий. У неї була ішемія нижньої кінцівки через ушкодження підколінної артерії, тобто нога якийсь час була знекровлена, а це дало негативні наслідки. Тож ми робимо все для того, аби врятувати дитині ногу, консультуємося з найкращими спеціалістами»,

– розповіла ZAXID.NET в.о. директора львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

Учора на консиліум покликали завідувача опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василя Савчина, який має великий досвід порятунку дітей з відмерлими тканинами після опіків, судинного хірурга Львівської обласної клінічної лікарні Романа Трутяка, який оперував дівчинку відразу після травми, працівників кафедри дитячої хірургії Львівського національного медуніверситету тощо. Завтра планують провести ще один консиліум, на який запросили спеціалістів з львівського військового госпіталю.

Ніхто з лікарів на сьогодні не дає жодних прогнозів. Усі кажуть: стан стабільно важкий, боремося. Про результати цієї спільної боротьби за травмовану ногу дівчинки обіцяють повідомити не раніше, ніж через два тижні.

Травмовану 15-річну Олесю Шиян на початку тижня провідав у лікарні мер Львова Андрій Садовий, який пообіцяв, що мерія допоможе дівчинці усім необхідним для лікування.

Батько дівчинки повідомив ZAXID.NET, що кожного дня на ліки для Олесі родина витрачає від 10 тис. грн. Наразі жодних коштів від Львівської міськради батьки дівчинки не отримали.

«Перші дні – найважчі, Олесі потрібні дорогі ліки. Наразі витрачаємо гроші, які вдалося зібрати. Але лікування доньки буде тривалим, тож від допомоги небайдужих ми не відмовимося»,

– каже батько дівчинки Руслан Шиян.

Якщо маєте змогти допомогти дівчинці одужати, гроші можна перерахувати на картку батька: 4149 4991 3381 6205, ПриватБанк, Руслан Шиян.

Нагадаємо, нещасний випадок стався у суботу ввечері на проспекті Свободи у Львові. Налякані вибухами феєрверків коні винесли прогулянкову туристичну карету на пішохідну частину проспекту і знесли лавку, де сиділа 15-річна дівчинка з Турки. Її відразу ж госпіталізували в реанімацію ОХМАТДИТу. Лікарі поставили діагноз:відкритий перелом великої гомілкової кістки, забійно-рвана рана м’яких тканин лівої гомілки та стегна, кровотеча, посттравматичний тромбоз підколінної артерії, гостра ішемія лівої нижньої кінцівки.

 

Про це повідомляє zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах