У львові  |  09.11.18  |  п'ятниця
 

Львівські ліцеїсти відтворили бої в Донецькому аеропорті

На демонстрацію інсталяції запросили "кіборгів" - головних учасників бойових дій цієї гарячої точки.

На презентації побував кореспондент "Ваших новин".

Над інсталяцією працювала група учнів 10-х класів художнього ліцею при ЛНАМ, робота тривала більше двох місяців. Зі слів куратора проекту, громадської активістки і психолога ліцею Світлани Булки, курсанти Національної академії сухопутних військ побачили минулу інсталяцію ліцеїстів, присвячену подіям на Євромайдані, і сказали, що непогано б зробити щось подібне про війну. Як то кажуть, виклик прийнято - з початку вересня учні сформували робочу групу і взялися до роботи. Для того, щоб максимально точно сформувати картинку 2015 року, художників консультували учасники бойових дій, "кіборги" Роман Гребенюк та Артем Ломов, а також офіцер Тарас Гривул. Куратор зазначила, що саме цінні поради цих людей, їхні спогади та фотографії допомогли максимально точно відтворити атмосферу боїв в Донецькому аеропроту.

Інсталяція дійсно варта уваги, бо в ній купа всіляких дрібних достовірних деталей і, що найцікавіше, зроблено це все з підручних засобів - картон, фарби, стіки, пластилін і фольга.

"Дуже класно, коли діти пам'ятають про ті події, що були у нас у Донецьку та Луганську. Те, що вони це вигадали та взялися за цю роботу - дорогого коштує. Вони стараються, вони пам'ятають, це нас, як військових, які захищають Україну, дуже мотивує на ще більш складні та потрібні вчинки для нашої Вітчизни."

- сказав ветеран бойових дій Артем Ломов. 

 Нагадаємо, що в українських аеропортах грали оркестри на честь кіборгів. Військові оркестри зіграли в честь захисників ДАП в аеропортах Києва, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Вінниці, Харкова, Одеси, Чернігова.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах