У львові  |  11.08.20  |  вівторок
 

Львівські хірурги видалили в жінки 10-кілограмову пухлину, яка вросла в нирку

Хірурги Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги видалили з живота 51-річної жінки гігантську пухлину.

Операція тривала майже п'ять годин у четвер, 6 серпня. Пухлину у пацієнтки виявили ще у грудні і до серпня вона виросла до 10 кілограмів, розповіли у пресслужбі лікарні.

У грудні 2019 року 51-річній мешканці Тернополя видалили пухлину молочної залози. Під час проходження хіміотерапії у жінки знайшли ще одну пухлину у заочеревинному просторі. Знайдена ліпосаркома вже була досить велика, однак через карантин та епідемію, видалення пухлини постійно переносилося. За 8 місяців пухлина виросла і стала важити 10 кілограмів.

Вкінці липня жінка випадково натрапила на допис у Facebook від Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги. У ньому йшлося про успішне видалення 8-кілограмової пухлини у 56-річної львів'янки. Тернополянка одразу зателефонувала до львівської лікарні та записалася на обстеження.

У Львові медики виявили, що пухлина вже змістила органи черевної порожнини вліво, здавила дванадцятипалу кишку і навіть почала вростати в нирку. Лікарі вирішили якнайшидше прооперувати пацієнтку. 6 серпня майже 5 годин хірурги видаляли з живота жінки пухлину. Крім неї довелося вирізати ще праву нирку та частину печінки, у якій почали рости кісти.

Оперували жінку хірурги Юрій Шаваров та Марія Кавка. Зараз пацієнтка почуває себе добре, невдовзі їй доведеться почати тривалу реабілітацію.

 

Про це повідомляє zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах