У львові  |  10.09.19  |  вівторок
 

Львів підписав контракт для будівництва сміттєпереробного заводу

ЛКП «Зелене місто» підписало контракт із литовською компанією «Гідротера» щодо рекультивації сміттєвого полігону в Грибовичах.

Іноземна компанія проводитиме нагляд за будівництвом заводу на вулиці Пластовій та забезпечуватиме дотримання будівельних, екологічних та інженерних європейських норм на усіх етапах. Контракт підписали вчора, 9 вересня, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми задоволені, що компанія, яка має досвід консультування аналогічних проектів у ЄС буде працювати з нами. Литовська компанія «Гідротера» проводитиме технічний нагляд за будівництвом заводу та рекультивацією Грибовицького сміттєзвалища. Зокрема, йдеться про нагляд за дотриманням всіх норм ЄС, супровід тендерів, участь у технічних радах та звітування перед ЄБРР»,

— цитує директора ЛКП «Зелене місто» Вадима Ноздрю прес-служба ЛМР.

Компанія-консультант матиме у Львові офіс, тут разом із українськими фахівцями будуть працювати іноземні колеги.Як додали у прес-службі ЛМР, конкурс на визначення технічного консультанта із будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу у Львові ЄБРР завершив у серпні. Серед чотирьох компаній з Франції, Прибалтики та Греції у тендері перемогла литовська компанія «Гідротера».

Перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, планують збудувати у Львові через два роки. Старий полігон рекультивують та впровадять нову систему поводження з відходами, яка передбачатиме сортування сухого та вологого сміття, вторинної сировини та облаштування окремих майданчиків для збору електроніки, великогабаритного і будівельного сміття.

Цього року у місті відкриють станцію компостування органічних відходів. Львів отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку 25 млн євро кредиту, 10 млн євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 млн євро.

Про це повідомляє zaxid.net

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах