У львові  |  13.03.14  |  четвер
 

Львів очікує коштів ЄС на реставраційні роботи

У цьому році управління охорони історичного середовища у Львові сподівається залучити гроші Європейського Союзу на ремонтно-реставраційні роботи.

Такі роботи зазвичай важко закінчити протягом одного року і вони часто переходять у наступний. Про це інформують в управлінні охорони історичної спадщини Львівської міськради. Отже, більшість проектів, які почали реалізовувати у 2013-му, продовжуватимуться і у 2014-му році.

"Програма реставрації балконів буде реалізовуватися й надалі. Те ж стосується й двориків. Зокрема, зараз ми оголосили конкурс для мешканців, за результатами якого оберемо кілька двориків, на яких і проведемо роботу. Також ми написали план для фінансування ремонтно-реставраційних робіт на об’єктах культурної спадщини",

- зазначає начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Вона також зауважила, що цього року Львів отримає кошти від польського Мінкульту за програмою "Спільна спадщина". Їх спрямують на наступний етап відновлення стінопису, а також на доробки на Личаківському кладовищі. Крім того, є надія отримати гроші на відновлення надгробка Повстанцям.

Серед інших планів управління – заходи інтегрованої концепції розвитку центральної частини міста в частині "Культурна спадщина та житлове господарство" і "Громадський простір", а також інформаційно-просвітницька робота з власниками та користувачами пам’яток.

Зазначимо, що для організації ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах культурної спадщини Львова подано пропозицій до бюджету в обсязі близько 15-и мільйонів гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах