У львові  |  18.03.18  |  неділя
 

Львів хоче повністю відмовитися від маршруток

Протягом найближчих 5 років наше місто стане першим в Україні, що користуватиметься лише електротранспортом і великими автобусами, зокрема електричними, вітчизняного виробництва.

Про це повідомив перший заступник голови Держаної служби з безпеки на транспорті В'ячеслав Дідковський.

З його слів, у Львові планують повністю відмовитися від послуг приватних перевізників і звільнити міські вулиці від маленьких маршруток, які не відрізняються зручністю, а також хорошим технічним станом.

Вже на наступному тижні Львівська міська рада буде розглядати питання повного переходу міських маршрутів на електричний транспорт, в тому числі з використання електричних автобусів, виробництво яких планують запустити на базі Стрийського автобусного заводу. Представники китайської компанії "Beijing electric power automatic" вже висловили свою зацікавленість цим проектом.

Також раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку надасть Львову 17 млн ​​євро на на купівлю 50 нових тролейбусів.

ДОПОВНЕНО

Депутати Львівської міської ради підтримали петицію про відмову від міських маршруток на користь електротранспорту і великогабаритних автобусів. Відповідну ухвалу прийняли на пленарному засіданні сьогодні, 22 березня.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах