У львові  |  06.02.14  |  четвер
 

ЛНУ ім. Івана Франка став одним з кращих в Україні

Показники наукометричної бази SCOPUS засвідчили, що ЛНУ ім. Івана Франка увійшов до трійки кращих вищих навчальних закладів України.

Що ж до розподілу місць то першим серед ВНЗ є Київський національний університет імені Т. Шевченка, друге місце посідає Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, а на третьому — Львівський національний університет імені Івана Франка.

Вищезгаданий рейтинг є визнаним міжнародним показником успішності та якості наукової роботи і сформований відповідно до кількості цитувань і публікацій у SCOPUS та індексу Гірша. SciVerse Scopus є базою даних рефератів та наукометричною основою видавничої корпорації Elsevier. Усі видання проіндексовані у Scopus із різним хронологічним охопленням.

Сам рубрикатор містить 27 основних тематичних розділи, що поділені на 335 підрозділів, а статті на кілька тематик індексуються відразу в декількох розділах. Згідно даних наукометричної бази SCOPUS, у ЛНУ ім. Івана Франка є більш ніж 4,5 тис. публікацій, близько 18 тис. цитувань, індекс Гірша — 40.

Тому такі дані є свідченням того, що ЛНУ ім. І. Франка відрізняється якісною працею викладачів, залучає молодь до науки та постійно співпрацює із найголовнішими закордонними університетами та установами.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2973

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...