У львові  |  26.11.21  |  п'ятниця
 

Левицький і Островський збудують апарт-готель на вулиці Шевченка у Львові

Сьогодні виконком Львівської міськради вніс зміни у рішення про це будівництво, але ще не оприлюднив їх публічно.

Сьогодні виконком Львівської міської ради вніс зміни до рішення виконавчого комітету від 01.11.2019 № 1025 "Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ “Лев Девелопмент“ апарт-готелю на вул. Т. Шевченка, 73, 73-А, 73-В, 73-Г, 73-Д у м. Львові". Цього року виконком ЛМР уже вносив зміни у це рішення 28.08.2021. Зокрема, постановив будівництво апарт-готелю на вул. Т. Шевченка, 73, 73-А, 73-В, 73-Г, 73-Д у м. Львові запроєктувати з відступом від червоної лінії вул. Генерала М. Юнаківа – 1 м, до існуючого будинку з північної та західної сторін – відповідно 8 м та 21 м. 

Найцікавіша цьогорічна серпнева вимога виконкому ЛМР: "Врахувати недопущення виникнення руйнувань суміжної забудови з влаштуванням необхідних інженерно-технічних заходів, які запобігатимуть стіканню атмосферних опадів з покрівель та карнизів проєктованого об’єкта на прилеглу територію".

Про зміст нинішніх змін у рішення виконкому ЛМР щодо будівництва апарт-готелю на вул. Т. Шевченка пресслужба ЛМР не повідомила, пише Dailylviv.com.

Кінцевими бенефіціарами ТзОВ "Лев Девелопмент" є львів'яни Василь Левицький і франківчанин Олександр Островський.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e