У львові  |  19.11.18  |  понеділок
 

Левиць із зоопарку на Львівщині відправили до Африки

У понеділок, 19-го листопада, 3-ох левиць, які проживали в приватному звіринці "Білаки" неподалік міста Самбір відправили до реабілітаційного центру.

Знаходиться він у Південній Африці.

Інформацію про перевезення тварин розмістили у себе на сторінці в соцмережі Facebook  Лайонел Де Ланґе та Анна Масяч - захисники тварин з міжнародного фонду ім. Лоуренса Ентоні.

З метою безпечного та комфортного перевезення тварин приспали, після чого перемістили до клітки. Далі, за допомогою вантажівки, їх доставили в аеропорт Бориспіль, звідки сьогодні вранці, 19-го листопада, левиць відправили літаком до ПАР.

По прибутті на місце, яка має відбутись 21-го листопада, тварини мешкатимуть у парку "Краґґа Камма", повідомили захисники тварин. Працівники цього парку займаються реабілітацією видів з Африки.

Із трьома дорослими левицями, яким дали прізвиська Люка, Чарлі і Кай, до Африки також вирушило левеня Натан. Раніше левеня утримували у місті Хмельниць, в приватному звіринці.

Збір коштів для порятунку цих тварин, ще навесні 2018-го року, розпочав директор українського офісу міжнародного фонду ім. Лоуренса Ентоні Лайонел Де Ланґе. 

 

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах