У львові  |  11.12.17  |  понеділок
 

"Кришталева цегла": нагороди отримали 4 будівлі Львова

У Любліні (Республіка Польща) відбулася церемонія нагородження переможців міжнародного конкурсу на кращу будівельну інвестицію 2017 року.

Як інформує прес-служба Львівської міської ради, у п’ятницю, 8 грудня, нагородили 4 будівлі міста Львова: ІТ-будинок (архітектор Віктор Шевчук), ЖК "Місто трав" (архітектори Володимир Йосипчук, Назар Шклянка), ЖК "Бортнянський" (архітектор Роман Нарольський) та приватний будинок на вул. Мишуги, 43 (архітектор Юліан Чаплінський).

"Центр Шептицького за незрозумілих причин було перенесено з номінації "Освітні заклади" в номінацію "Офісні споруди" і не було премійовано "кришталевою цеглою" взагалі. Натомість в номінації "Освітні споруди" було обрано на перше місце дитячий садок в Білорусії і таке рішення здивувало всіх присутніх",

- зазначив начальник управління архітектури й урбаністики Львівміськради Юліан Чаплінський.

Конкурс "Кришталева цегла" має на меті розвивати співпрацю країн та регіонів по обидві сторони східного кордону Європейського Союзу.

Партнерами конкурсу виступають представники урядів, установ, будівельних організацій та охорони навколишнього середовища, технічних університетів, галузевих організацій та товариств.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...