У львові  |  10.01.14  |  п'ятниця
 

На Львівщині затримали групу молодиків, які грабували церкви

Працівники правоохоронних органів області затримали групу молодих людей, які перед Різдвом грабували храми на Стрийщині.

Останньою жертвою злочинців стала невелика церква на окраїні міста, звідки 27 грудня вкрали скриньку з пожертвуваннями. Керівник Стрийського відділення міліції Василь Кулик розповів, що злодії проникали в приміщення, ламаючи двері і замки. Щоправда одного разу їм вдалось потрапити до церкви через маленьке вікно.

"Після цієї крадіжки ми зрозуміли, що маємо справу з групою зловмисників, яка або складається з неповнолітніх, або хтось зі спільників є неповнолітнім. Тому що пролізти через такий віконний отвір аж ніяк не під силу дорослому чоловікові",

- зазначив Кулик.

Пізніше вдалось з'ясувати, що принаймні двоє учасників угруповання вже рік як займаються злочинною діяльністю і за цей час також обкрадали комунальні підприємства і дитячі садки.

Одного з них вже засудили до позбавлення волі, проте вирок не вступив у силу, оскільки очікується розгляд в апеляційному суді.

Міліції вдалось встановити особи всіх учасників злочинного угруповання. Триває досудове розслідування за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, яке має встановити обставини всіх злочинів і роль кожного з учасників в цій діяльності.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3497

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах