У львові  |  28.07.17  |  п'ятниця
 

Із АТО вперше повернуся весь особовий склад 24-ї бригади

Сьогодні, 28 липня, із зони АТО вперше з 2014 року повернувся весь особовий склад 24-ї окремої механізованої бригади імені князя Данила Галицького.

Про це повідомляє прес-служба Львівської Обласної державної адміністрації.

Немає більше радості для бійців, які три роки захищали Східні рубежі своєї держави від ворога, ніж усім складом зібратися на місці дислокації у Яворові на мирній частині України. Повернення героїв супроводжувалося знаковою подією - 99 років від дня створення бригади.

Привітали воїнів і представники влади Львівщини та району, а саме заступник глави Облдержадміністрації Львова Оксана Стоколос-Ворончук, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, народні депутати та інші. Під час урочистостей, представники влади на громадскість поклали квіти до пам'ятника загиблим героям Небесної сотні та воїнам АТО. 

Нагадаємо, що історія 24-ї окремої механізованої бригади бере свій початок з 24-ї стрілецької дивізії, яка з 1918 року існувала в армії СРСР, а з 1992 року стала частиною Збройних сил України. У війні на Донбасі бригада бере участь з самого початку, однак тільки сьогодні весь особовий склад отримав можливість зібратися на рідному Яворівському полігоніта відзначити свою річницю.

За офіційними даними, станом на 1 квітня 2017 року, 24-та окрема механізована бригада в ході АТО втратила загиблими 125 осіб.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах