У львові  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

Італійці подарують Львову нанотехнології для ремонту доріг

У кожному районі міста Львова відбудеться експерементальний ремонт доріг із використанням екополімерів італійського виробництва.

Сьогодні, 14 вересня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, ухвалено рішення "Про здійснення поточного ремонту доріг у 2018 році з використанням новітніх технологій у рамках пілотного проекту".

За словами Сергія Бабака, заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, італійська фірма подарує львів'янам 10 тис. літрів екополімерного будівельного матеріалу.

"Нам дарують 10 тис літрів цієї нанотехнології і її треба використати, щоб ми вже цієї осені подивились, як вона працює. Якщо все буде добре, будемо її більш широко застосовувати. Відгукнулась італійська фірма, яка нам дарує як бонус 10 тис. літрів цієї субстанції. Ми порахували в кожному районі, скільки метрів дороги можна зробити, щоб використати цю методологію ремонту", – зазначив Сергій Бабак.  

Нагадаємо, що 17 серпня 2018 року виконком ухвалив рішення щодо застосування сучасних технологій під час будівництва доріг. Це дасть можливість зекономити 30 % на ремонті львівських доріг.

Опісля ще впродовж тижня представники італійської фірми "NanoAlps" перебували у Львові, які презентували нанотехнологію посадовцям міської ради, проектантам, комунальним підприємствам.

Технологія NanoAlps передбачає застосування екополімерів, що покращує та зміцнює ґрунти, підвищує термін експлуатації й моростійкість доріг. Також скорочуються витрати на матеріал і транспорт, що приводить до економії на 30 %.

Цей проект зацікавив виконавчий комітет Львова, тому Андрій Садовий провадив робочу зустріч із представниками італійської фірми "NanoAlps". 

 


 
 

Коментарі (1) перегляди: 694

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах