У львові  |  10.06.15  |  середа
 

Голландська компанія зведе у Львові індустріальний парк

10-го червня у будинку Львівської міськради пройшло розкриття конкурсних пропозицій щодо вибору керуючої компанії індустріального парку «Рясне-2».

На конкурс надійшла лише одна пропозиція – від філії нідерландської компанії «CTP», що зареєстрована у Львові як «Сіті Парк Львів». Начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак зазначає, що це компанія високого європейського рівня, яка володію чималим досвідом у втіленні подібних проектів.

«Ця компанія успішно реалізовує схожі проекти в цілому світі. Багато років вона працює не лише в Голландії, а й у країнах Східної Європи. Конкурс був абсолютно відкритий для усіх, однак, зважаючи на події в країні, подалась лише ця одна компанія. Було також зацікавлення української фірми з Харкова, але, на жаль, вона так і не подала своїх документів»,

– розповіла Ольга Сивак.

Пропозицію розгляне та вивчить конкурсна комісія. Також буде перевірено документацію на відповідність вимогам до 16-го червня. Саме тоді й ухвалять остаточне рішення стосовно вибору переможця.

«Сама ідея індустріальних парків полягає в тому, що велика спеціалізована компанія, яка має відповідний досвід, будує великий комплекс виробничих приміщень. Вона має контакти з іншими великими підприємствами і запрошує їх туди. Конфігурація яких виробничих приміщень там буде, вирішує сама керуюча компанія. Скажімо, «СТР» має базу контактів, яка охоплює понад 400 таких підприємств, серед яких Bosch, Siemens, LEGO та інші»,

– зазначає Ольга Сивак.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2591

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах