У львові  |  16.10.19  |  середа
 

Син львівського ексдепута-мільйонера звернувся з проханням щодо громадського транспорту

У петиції прохають Львівську міську раду збільшити час курсування громадського транспорту до 23:00.

Це стало відомо з сайту Єдиної системи місцевих петицій, передає кореспондент 032.ua.

Автор петиції Данило Березюк вказує на значні проблеми з громадським транспортом.

Враховуючи це, він пропонує зобов'язати транспортних перевізників міста забезпечити на кожному маршруті як денний час відповідну кількість транспорту.

"Як відомо, у Львові є значні проблеми з громадським транспортом. Однією з них є відсутність транспорту у вечірній час. Пропонується зобов'язати перевізників (і Львівелектротранс, і автобусних) забезпечити на кожному маршруті "денну" кількість транспорту (тобто таку саму, як протягом дня) до 22:00. У проміжку між 22:00 та 23:00 кількість транспорту на маршрутах може бути наполовину зменшена.

Зрозуміло, що механізм реалізації цієї ініціативи буде доволі довгим і складним, однак вирішення цієї проблеми має бути на "порядку денному" міської влади.

Кожен львів'янин має бути впевненим, що зможе ввечері доїхати додому не лише на таксі, а й автобусом, тролейбусом чи трамваєм!", - зазначається у петиції.

Зауважимо, що автор петиції Березюк Данило Олегович є сином Народного депутата України VIII скликання Олега Березюка від фракції політичної партії "Об'єднання "Самопоміч"". 2018 року Олег Березюк задекларував понад 1,1 млн грн доходу та 2 000 доларів готівки.

Станом на 15 жовтня петицію підтримало 47 осіб. Петиція зареєстрована 10 жовтня.

Про це повідомляє www.032.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах