У львові  |  16.09.18  |  неділя
 

Грандіозний концерт відбувся на "Арені Львів"

Вчора, 15 вересня, на стадіоні "Арена Львів" пройшов концерт, присвячений дню народженню Андрія Кузьменка. Більше 20 популярних українських артистів виконали пісні Кузьми.

Довгоочікуваний концерт до 50-річчя Андрія Кузьменка відгримів в суботу на львівському стадіоні. Більше 25-ти тисяч глядачів спостерігали за сценою з великим екраном, на якому показували архівні кадри з життя Кузьми та його кліпи.

Десятки українських зірок, котрі знали і любили Андрія Кузьменка заспівали його пісні. Серед них - Джамала, Тарас Чубай "Плачу Єремії", вокальна формація "Піккардійська Терція", Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров з Pianoбой , Сергій Танчинець з гурту "Без Обмежень", Женя Галич з O.Torvald, Арсен Мірзоян, Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Євген Толочний, Мирослав Кувалдін з The ВЙО, TAYANNA, Сергій Кузін та Соня Сотник, Віктор Винник з гурту "МЕРІ", MamaRika, Ivan NAVI, LAUD, Ольга Горбачова, Марічка Яремчук, гурти Green Grey, Yurcash, "Один в Каноє" , "Лесик Сам" та інші.

Під світло мобільних телефонів і вогники багатотисячний натовп прихильників творчості Кузьми разом з артистами на сцені виконував його відомі і маловідомі пісні. А українські музичні зірки ділились своїми спогадами та словами вдячності культовому музиканту.

https://www.instagram.com/p/Bnwf-0dBCWu/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again 

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах