У львові  |  14.11.17  |  вівторок
 

ГПУ та СБУ провели обшуки у "Львівській залізниці"

Справа стосується розслідування про розтрату грошових коштів в сумі 68 мільйонів гривень "Укрзалізницею" та її структурними підрозділами.

Прокурори Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Cлужби безпеки України здійснили обшук в адміністративних приміщеннях регіональної філії "Львівська залізниця" у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження про розтрату грошових коштів ПАТ "Укрзалізниця" та її структурними підрозділами.

Про це у вівторок, 14 листопада, інформує прес-служба ГПУ.

Раніше у цій справі також провели обшуки на території виробничих підрозділів "Моторвагонне депо Полтава" регіональної філії "Південна залізниця", у самій філії "Південна залізниця", ПрАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод", а також у виробничому підрозділі "Моторвагонне депо "Тернопіль" регіональної філії "Львівська залізниця".

Повідомляється, що під час обшуків вилучено документи, які підтверджують перерахування "Дніпропетровським тепловозоремонтним заводом" на рахунки одного із ТОВ, яке має ознаки фіктивності, грошових коштів у сумі понад 68 млн грн під виглядом отримання запчастин для ремонту на замовлення регіональних філій "Львівська залізниця", "Південна залізниця" дизельних двигунів для дизель-поїздів та за послуги з їх стендових випробувань.

Відтак, за результатами досудового розслідування заступнику голови правління "Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу" оголосили підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Надалі також буде вирішено питання щодо оголошення підозри матеріально відповідальним особам регіональних філій "Південна залізниця", "Львівська залізниця" та їх структурних підрозділів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...