У львові  |  10.08.18  |  п'ятниця
 

"Форум молодіжної столиці" відбудеться у Львові

Друга хвиля реєстрації на "Форум молодіжної столиці" у Львові триватиме до 20 серпня.

Про це сьогодні, у п'ятницю, 10 серпня, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Організаторами "Форуму молодіжної столиці" є "Інститут міста", міністерство молоді та спорту України, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Національна молодіжна рада України, Студентська рада Львова, організації "Пласт" та AISEC.  Вони запрошують усіх бажаючих стати активними учасниками заходу. Форум відбуватиметься у Львові 6-7 вересня. Реєстрація на учать триватиме до 20 серпня 2018 року.

В "Інституті міста" запевнили, що "Форум молодіжної столиці" буде альтернативним простором для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища у забезпеченні розвитку держави, напрацювання рекомендацій для майбутньої всеукраїнської молодіжної стратегії. "Наскрізними темами форуму стануть актуальні питання участі молоді в місцевому самоврядуванні, будуть обговорені важливі рішення щодо покращення молодіжної мобільності та міграції в рамках навчального процесу, і не тільки. Звісно тема молодіжного підприємництва та працевлаштування молодих фахівців стане частиною загальної дискусії за участі експертів. Поговоримо й про неформальну-формальну освіту, про їхній зв’язок та обов’язкове взаємодоповнення", - сказали в "Інституті міста".

"Форум передбачає ряд активностей різного формату – напрацювання у робочих групах ідей та пропозицій щодо наскрізних напрямів заходу; панельні дискусії за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу; лекції від лідерів думок молоді; презентація успішних історій молоді на місцевому рівні; пітчинг проектів та стартапів, присвячених соціальному підприємництву", – також проінформували у прес-службі Львівської міськради.

 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 758

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах