У львові  |  21.10.18  |  неділя

ФК "Львів" переграв "Арсенал-Київ"

Завдяки мінімальній перемозі з рахунком 1:0, львів'яни покинули зону вильоту в Прем'єр-лізі, піднялися в середину турнірної таблиці і посіли там сьому позицію.

Відзначимо, що це вже друга перемога ФК "Львів" над столичним "Арсеналом". У матчі першого кола "городяни" перемогли з рахунком 2:0.

Вирішальний гол у цьому поєдинку забив бразильський нападник Бруно. На 37-й хвилині він пробив по воротах суперника з близької відстані після прострілу Адамюка, а коли воротар гостей Сітало м'яч парирував, виявився першим на добиванні.

У другому таймі гра стала більш напруженою. Судді довелося багаторазово використовувати жовту картку. У підсумку, обидві команди закінчували зустріч у меншості. У "Львова" друге попередження отримав герой матчу - Бруно, а у "Арсеналу" Лола.

Наприкінці зустрічі кияни намагалися переломити хід гри, але підопічні Юрія Бакалова грамотно побудували оборону і не дали противнику шансу навіть на нічию.

Головний тренер ФК "Львів" Юрій Бакалов прокоментував мінімальну перемогу над київським "Арсеналом" (1: 0).

"Фарт треба заслужити. Ми довго чекали домашню перемогу. Хлопці старалися і заслужили її. Гра була як гойдалки, ціна помилки дуже висока. Напевно, ми трохи більше цього хотіли. Чи можна вважати Бруно героєм матчу? Гол - командне зусилля. Героєм є вся команда",

- сказав після гри головний тренер ФК "Львів" Юрій Бакалов.

ФК "Львів" - "Арсенал-Київ" 1:0
Гол: Бруно, 37.

ФК "Львів": Сарнавський - Адамюк, Мартан, Парамонов, Путраш - Джонатан, Сабіно - Тейлор (Приймак, 90 + 1), Сезар (Каленчук, 55), Западня (Голіков, 84) - Бруно.

"Арсенал-Київ": Сітало - Насонов, Дубінчак, Сагуткін, Майданевич - Домбровський, Вакулко - Баланюк (Зозуля, 90), Фещук (Єрмаченко, 61), Лола - Акулінін.

Попередження: Бруно - Сагуткін, Дубінчак, Лола, Вакулко, Сітало.

Вилучення: Бруно, 63 (повторне попередження) - Лола, 74 (повторне попередження)