У львові  |  18.02.20  |  вівторок
 

Евакуйованих з Китаю українців не планують розміщувати на Львівщині

Про ймовірне прибуття на Львівщину літака з українцями з Китаю раніше заявив екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Українців, яких планують евакуювати з китайського міста Ухань, де зафіксовано спалах коронавірусу COVID-19, не планують розміщувати у Львівській області.

Про це у Facebook повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«В Україні є лише кілька аеропортів, які здатні прийняти літаки такого класу. У тому числі і львівський аеропорт. Питання розміщення українців, що прибудуть з Китаю, у Львові чи області не розглядається», - наголосив він.

За його словами, Львівська область забезпечена усіма необхідними засобами безпеки. Раніше колишній голова Львівської ОДА, чинний народний депутат Олег Синютка опублікував у Facebook інформацію, отриману від Міністерства охорони здоров‘я та Міністерства інфраструктури, в якій йдеться про те, що «цього тижня на Львівщині очікується прибуття літака з евакуйованими українцями з Китаю у зв’язку з епідемією коронавірусу». Як повідомляв УНІАН, літак для евакуації українців вилетить в Ухань сьогодні, 18 лютого, і повернеться до України у четвер, 20 лютого. Кабінет міністрів виділив 4,5 млн грн з Резервного фонду держбюджету на евакуацію українців із зони розповсюдження коронавірусу в Китаї. У МОЗ заявили, що евакуації підлягають тільки люди, що не мають симптомів гострої респіраторної інфекції. Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька уточнила, що громадяни, яких буде евакуйовано з китайського Уханя, перебуватимуть на обсервації (тобто у максимальній ізоляції), а не на карантині. За її даними, всього людей, які потребують обсервації, на сьогодні близько 100. В тому числі 18 членів екіпажу літака, троє медиків, четверо співробітників ДСНС та по двоє – Державної митної служби та ДПСУ.

Про це повідомляє unian

 
 

Коментарі (8) перегляди: 1958

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах