У львові  |  22.02.18  |  четвер
 

Дитячу Smart-бібліотеку відкрили у Рясному

Бібліотека технічно обладнана для проведення смарт-навчання та має усі можливості для креативного проведення часу молоді та організації дитячого дозвілля.

У четвер, 22 лютого, для мешканців мікрорайону Рясне на вул. Ковалика, 1 відкрили дитячу Smart-бібліотеку. Простір облаштований за усіма сучасними вимогами щодо функціональності – є зони для читання, для ігор та відпочинку, інформує прес-служба Львівської міськради.

"Відкриття дитячої бібліотеки в Рясне – масштабна подія для мікрорайону, що відбувається в рамках реалізації стратегії децентралізації культури міста Львова. Приміщення для Smart-бібліотеки разом з меблями та обладнанням було придбано у грудні торік за 7,7 млн грн.",

- йдеться в повідомленні.

Бібліотека пропонує такі напрямки діяльності: нові й найцікавіші книги, клуб настільних ігор, англійська для молоді та комплексні заняття англійською мовою для дошкільнят, комп’ютерна грамотність, кінопокази та скайп-конференції.

Як повідомили в управлінні культури ЛМР, на сьогодні це шоста бібліотека сучасного типу медіатеки, інші вже працюють за такими адресами: вул. Мулярська, 2а, Симоненка, 10, Мишуги, 3, Патона, 4/2, Окружна, 29. Наступні відкриття – це URBAN-бібліотека на вул. Устияновича, 4, трохи згодом - відкриття Сенсотеки на вул. У. Самчука, 22, та Іннотеки на вул. Городоцькій, 281.

Загалом у Львові є 40 бібліотек, з них 23 дорослих та 17 дитячих.

Зазначається, що з бюджету розвитку на галузь культури загалом на 2018 рік передбачено 35,5 млн грн. По бібліотеках зокрема: закупівля книг – 760 тис грн, комп’ютери та меблі – 500 тис грн, періодика – 100 тис грн, на бібліотеки на ремонти – 8 млн 610 тис грн.

Раніше повідомлялося, що почесне звання "Бібліотека року 2017" присвоєно Централізованій бібліотечній системі для дорослих м. Львова за проект "URBAN бібліотека".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e