У львові  |  20.05.20  |  середа
 

Дитсадки у Львові відновлять свою роботу влітку

Навчальний рік у Львові завершиться дистанційно. Садочки планують відновити роботу та працювати впродовж літа. А зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться в червні-липні.

Про це розповіла начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик в ефірі радіо «Люкс ФМ», передає пресслужба ЛМР.

«Цього року ми завершуємо рік дистанційно, оскільки діти впродовж останніх двох з половиною місяців навчалися, використовуючи технології дистанційного навчання. На сьогодні проводяться контрольні роботи, виставляються річні оцінки»,

— зазначила Зоряна Довганик.

Щодо відновлення роботи дитячих садочків місто очікує на рішення уряду сьогодні, після чого питання розглянуть на засіданні міської комісії ТЕБ і НС. Планують, що дошкільні навчальні заклади працюватимуть впродовж літа.

«Сьогодні буде прийнято рішення на рівні уряду. Після цього відбудеться засідання нашої комісії ТЕБ і НС, і ми вже чітко зможемо сказати, коли запрацюють садочки у Львові. Загалом ми готуємося, маємо готові протоколи щодо того, як повинні діяти батьки, коли заклади дошкільної освіти відновлять роботу, які обов’язки повинні виконувати працівники цих закладів. Тобто до школи ми повернемося у вересні, а садочки запрацюють і будуть працювати впродовж усього літа»,

— уточнила пані Зоряна.

Також Зоряна Довганик розповіла, що Міністерство освіти й науки незабаром оприлюднить рішення щодо вступної кампанії. За попередньою інформацією, ЗНО відбудеться 25 червня та 17 липня, а пробне — планують на 15 і 17 червня.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах