У львові  |  10.08.18  |  п'ятниця
 

ДСНС попереджає про високу пожежну небезпеку на Львівщині

10 серпня на території Львівщини очікується висока пожежна небезпека (4-й клас), а у південній частині області, найвищий рівень ‒ надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас).

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, на Львівщині 10 серпня очікується мінлива хмарність. Вітер південно-східний 9-14 м/с. Температура повітря вдень 27-32° тепла.

Рятувальники нагадують, що у таку погоду потрібно дотримуватися елементарних правил безпеки на природі, бо будь-яка необережність може призвести до масштабних пожеж в екосистемах.

"Не кидати в лісі палаючі недопалки, не розводити багаття в густих заростях, під низько звисаючими кронами дерев, поруч зі складами деревини, торфу, в безпосередній близькості від сільськогосподарських культур; не випалювати суху траву в полях і на лісових галявинах, не розводити багаття у вітряну погоду і залишати його без нагляду", - нагоголосили у головному управлінні ДСНС Львівської області.

8 серпня в с. Гаї Пустомитівського району на відкритій території зайнялася стерня. Пожежники загасили масштабну пожежу, що охопила 2 гектари землі.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 734

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах