У львові  |  20.07.13  |  субота
 

До Львова з’їхались власники ретро-запорожців

У Львові розпочався п’ятий Міжнародний мега-зліт власників авто «Запорожець», який цього року присвятили 30-річчю львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак».

В межах події в суботу, 20 липня, на площі Ринок відбулась виставка ретро-автівок.

За інформацією засновника клубу «ЗАЗ-Козак» Євгена Кравса, до Львові з’їхалось 86 автомобілів з усієї України, а також Росії, Білорусі та Німеччини. Власники половини з них презентували свої автівки перед Ратушею. Решта поїхали до Верещиці, що на Львівщині, де і тривають основні заходи.

Після урочистостей з нагоди відкриття свята, на площі Ринок нагородили автомобілістів, що прибули до Львові з найвіддаленіших куточків. Зокрема, учасників привітав мер Андрій Садовий.

Як зазначив міський голова, «Запорожець» є найбільш міцним, твердим та прохідним автомобілем, а тому для Львова є честю приймати стількох гостей, що приїхали на цьому ретро-транспорті.

Серед запланованих заходів в межах злету – фотовиставка «Нашого цвіту по всьому світу», на якій представлені фото навколосвітніх подорожей та пригод запорожців, а також показ фільму про «запорозькі» клуби, козацькі забави, уроки танців та багато іншого.

Додамо, Львів – це п’яте місто, в якому відбувається зліт власників запорожців. Вперше він відбувся в Криму, потім на Запоріжжі, В Києві та Кам’янці-Подільському.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3465

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...