У львові  |  17.05.19  |  п'ятниця
 

Дівчата зі Львова зробили щеплення від сказу

Від сказу вже вакцинували 40 осіб.

У п’ятницю, 17 травня, дві дівчини, 14 і 16 років, зі Львова звернулися до лікарів із проханням зробити їм щеплення від сказу.

Як виявилося, саме вони 21 квітня принесли додому хвору на сказ собаку з парку «Знесіння».

За словами завідувача відділу особливо небезпечних інфекцій львівського обласного лабораторного центру Ірини Куліш, дівчатка спочатку хотіли залишити знайденого собаку в себе. Проте їхня мама не дозволила цього зробити, оскільки в них уже був один собака. Тоді вони віднесли бідолашного собаку в домівку врятованих тварин.

«Дівчата розповіли, що собака був дуже голодний і наляканий. Коли вони нагодували його, він вдячно лизав їм руки», – повідомила Ірина Куліш.

Таким чином дівчатам зробили перше щеплення у львівській міській дитячій лікарні, що на вул. П. Орлика. Таких щеплень від сказу потрібно зробити ще п’ять. Також вакцинуватимуть їхню маму та людей, котрі контактували з хворою собакою. Тобто профілактичні щеплення наразі отримують 40 осіб.

Проте чий це собака невідомо, тому його господарі перебувають у небезпеці.

Нагадаємо, що 21 квітня собаку на прізвисько Кекс принесли в домівку врятованих тварин у парку «Знесіння», а звідти тварину передали в ЛКП «Лев».

10 травня ветеринари зауважили, що собака дивно поводиться. Після аналізів стало зрозуміло, що тварина є небезпечно хвора – у неї виявили сказ.

У Львові останній раз діагностували це захворювання 12 років тому. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах