У львові  |  21.10.18  |  неділя
 

Де у Львові можна насолодитись красою природи

Ботсад Національного лісотехнічного університету у Львові вартий, щоб його відвідували львів'яни. Дендропарк та дендрарій університету розташовані недалеко від центру міста.

Крім відомого львів’янам ботсаду ЛНУ імені Івана Франка, на вулиці Генерала Чупринки, 103, є дендропарк, а також дендрарій на вулиці Ольги Кобилянської, 1 від Національного лісотехнічного університету. До складу цього ботанічного саду також входить арборетум у селі Страдч коло Львова. Загалом територія ботанічного саду займає 26,05 га. 

Ботанічний сад лісотехнічного університету був заснований у 1991 році. Він є єдиним в Україні з  лісотехнічним спрямуванням. На території дендропарку розміщена науково-дослідна, навчально-просвітницька та природоохоронна установа загальнодержавного значення.   

З вулиці Чупринки до ботанічного саду можна потрапити по високих сходах. Відразу за ними —  адміністративний корпус лісотехнічного університету, сквер із лавочками та клубмами, що є гарним місцем для прогулянок з дітьми і домашніми тваринами, алея висадженими вздовж неї  кулястими кленами.

Дендропарк сформований з зеленого масиву деревно-чагарникових насаджень, зі всіх сторін оточений міськими вулицями Ольги Кобилянської, Івана Франка, Менделєєва та Кирила і Мефодія.  

На території дендропарку росте старий ясен, якому 180 років. Також тут є колекційний фонд трав'янистої флори відкритого ґрунту з більше 600 таксонам. Флора дерев і чагарників дендрарію начисляє приблизно 121 таксон.

Територія парку забудована трьома навчальними корпусами, бібліотекою, музеєм деревини, спортивним зало, медпунктом, кафе і їдальнею, гуртожитком, а також невеликим оглядовим майданчиком, який виходить на спортивне поле та вулицю Княгині Ольги. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах