У львові  |  10.10.19  |  четвер
 

Дату зустрічі в Нормандському форматі дізнаємося з понеділка – Зеленський

Президент Володимир Зеленський сподівається, що уже наступного тижня стане відомою дата зустрічі лідерів країн Нормандського формату.

 "Дата Нормандського формату, я думаю, що дату ми отримаємо наступного тижня. Думаю, ми будемо знати дату наступного тижня. Я думаю, що дата буде у цьому році, у листопаді",

-сказав президент.

Деталі: В Нормандський формат щодо врегулювання ситуації на Донбасі входять Україна, Німеччина, Росія та Франція.

Нагадаємо:

Помічник президента РФ з міжнародних справ Юрій Ушаков заявив, що терміни проведення саміту в "нормандському форматі" поки не обговорювалися, але, враховуючи графік Володимира Путіна, в жовтні зустріч навряд чи відбудеться.
Росія висунула умова для зустрічі лідерів: для цього Київ повинен підписати так звану "формулу Штайнмаєра", яку погодили на зустрічі у вересні радники президентів.

1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську погодила "формулу Штайнмаєра" щодо виборів на окупованому Донбасі.

2 жовтня партія "Слуга народу" заявила, що підписання "формули Штайнмаєра" було вимогою Росії для проведення зустрічі президентів України та РФ у нормандському форматі.

Про це повідомляє pravda.com.uа

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах