У львові  |  15.08.19  |  четвер
 

Чому досі не відремонтували дах обласної лікарні

Торік у листопаді пожежа суттєво пошкодила покрівлю медзакладу.

Наприкінці листопада минулого року у Львівській обласній клінічній лікарні загорівся дах. Пожежа завдала істотних пошкоджень, через які лікарня не може нормально працювати. Втім, дах досі не відремонтували.

Як розповів керівник управління майном Львівської облради Віктор Кусий, на балансі якої перебуває заклад, проектно-кошторисна документація на ремонтні роботи вже готова.

За даними сайту Prozorro, ПКД для ремонту частини даху лікарні на вул. Чернігівській, 7 у Львові виготовив ФОП Гец Руслан Анатолійович, із яким у червні підписали відповідний договір.

Втім, Руслан Гец Tvoemisto.tv уточнив, що документація перебуває на експертизі і він не може спрогнозувати, коли її завершать. Гроші ж на ремонт має виділити Львівська облрада.

"Щоб виділили гроші на ремонт, потрібно провести перерозподіл коштів, це рішення має ухвалити сесія ЛОР. Тепер банально чекаємо сесії ЛОР", – каже Віктор Кусий.

Заступник головного лікаря ЛОКЛ з економічно-господарських питань Роман Бакай розповів, що дах лікарні перебував в аварійному стані вже давно. Ще у 2015 році виготовлено ПКД на його ремонт, але фінансування за три роки заклад так і не отримав.

Після пожежі лікарня отримала експертний висновок про те, яких пошкоджень завдав вогонь і що потрібно ремонтувати. Із цим висновком, каже Роман Бакай, звернулись з листами про фінансування до ЛОДА і ЛОР. Це було ще взимку.

Пізніше виготовили ПКД і в червні звернулись до обласної влади з повторними листами про фінансування.

"Ідеться про приблизно 4,2 млн грн. З них на ремонт самого даху – близько 3,6 млн грн. Решта – на блискавкозахист, протипожежну сигналізацію, обробку дерев’яних конструкцій, щоб не загорілись. Сьогодні була нарада, були члени депутатської комісії. Кажуть, що проблему розуміють і максимально сприятимуть виділенню фінансування на першій же сесії. Коли отримаємо результати експертизи, проведемо тендер. Сподіваюсь, що до завершення тендеру ми вже знатимемо, чи буде фінансування", – каже Роман Бакай.

Поки чекають гроші, в лікарні вирішили зробити так званий тимчасовий ремонт – перекрити дах бляхою, щоб під час дощів не заливало приміщення. Зараз, за словами, Романа Бакая, підтікає в одній з палат та у роздатковій.

Після експертизи ПКД та виділення коштів ЛОР потрібно буде оголосити тендер на ремонтні роботи.

Про це повідомляє Твоє місто

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах