У львові  |  20.12.19  |  п'ятниця
 

На території колишнього львівського нафтомаслозаводу збудують приватну школу

Відповідне рішення підтримав виконавчий комітет ЛМР.

Цим рішенням виконком підтримав будівництво, на вул. Хмельницького, 207, приватної школи з вбудованим садочком. Будуватиме школу Товариство з обмеженою відповідальністю “БК “Приватбуд-Львів”. Під час засідання представник забудовника зазначив, що школа матиме 4 поверхи та зможе розмістити 700 дітей. Згідно з розпорядженням висота будівель не має перевищувати 17,2 м, а відсоток забудови складатиме не більше як 28%. Існуючі споруди на території будуть знесені.

Тут же хочуть також збудувати житловий квартал з офісами, громадськими приміщеннями та паркінгом. Проте, сьогодні виконком не підтримав надання містобудівних умов та обмежень для цього, зазначивши, що у кварталі буде замало нежитлових площ.

Згідно з інформацією порталу YouControl “БК “Приватбуд-Львів”зареєстроване в Івано-Франківську та існує вже 3,5 роки. Статутний капітал компанії сягає майже 6 мільйонів гривень. Тут же хочуть також збудувати житловий квартал із офісами, громадськими приміщеннями та паркінгом. Проте, сьогодні виконком не підтримав надання містобудівних умов та обмежень для цього, зазначивши, що у кварталі буде замало нежитлових площ.

 

Про це повідомляє vezha.net.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах