У львові  |  07.04.21  |  середа
 

У Львові відбувся брифінг щодо проведення ЗНО та віддаленого навчання під час карантину

Сьогодні, 7 квітня, відбувся брифінг, на якому обговорили умови складання ЗНО для учнів, а також особливості дистанційного навчання у період карантину. Про це повідомляє “Варта1”.

Вже у суботу, 10 квітня, відбудеться пробне ЗНО. Учасники складатимуть тест з української мова і літератури, історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мови.

Для окремих учасників пробного ЗНО-2021 створили спеціальні умови. Можна виконувати роботу в аудиторії лише на першому поверсі, можна скористатись слуховим апаратом. А ще дадуть пропуск особам, які допомагають учаснику зайняти його робоче місце.

Усі предмети, окрім англійської мови, відбуватимуться у Львові, усіх районних центрах, містах Борислав, Новий Розділ, Новояворівськ, Червоноград. Тестування ж з англійської мови здійснюватимуть у Львові, Дрогобичі, Самборі, Стрию, Червонограді.

При вході в пункт пробного ЗНО учасник має показати паспорт або свідоцтво про народження і запрошення-перепустку. Також необхідно мати із собою дві ручки та медичні маски. Результати пробного тестування з’являться 16 квітня.

Якщо учень не прийшов складати пробне ЗНО, то кошти не повертатимуть. Але учень може отримати примірник тестового зошита упродовж трьох днів. Для цього потрібно звернутися у пункт тестування, який вказаний у запрошенні-перепустці.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах