У львові  |  03.12.21  |  п'ятниця
 

Блогери “Голодної туси” відреагували на смерть директора Будинку вчених

У львівській мерії під час прийому у заступника міського голови раптово помер директор Будинку вчених, 75-річний Роман Славітич. Про це повідомляла “Варта 1”.

Як інформують колеги директора, 75-річний Роман Славітич мав проблеми зі здоров’ям – два інфаркти, а останнього скандалу з  «блогерською тусою» не пережив.

Олександр Заліско, який влаштував “голодну тусу”, емоційно прокоментував  смерть директора Будинку вчених у Львові Романа Славітича. Він заявив, що Роман Ілліч “не витримав хейту, який на нього посипався останнім днями”.

“Ми, молоді, ще можемо витримати це, а він не зміг. Я вас дуже прошу. Ви можете зрозуміти, що ці загрози, хейт, погані коментарі – це жахливо”,

– заявив Заліско.

Окрім цього, Олександр закликав бути всіх більш милосердними. Він зазначив, що це стало для нього уроком.

Одна з учасниць скандальної вечірки влаштованої блогером Олександром Заліском, мільйонниця Саша Бо у своїй сторіс опублікувала співчуття та власну реакцію на подію.

“Дуже боляче говорити, але ось до чого доводить тиск та булінг. Люди часто забувають на кого вони перетворюються у боротьбі за жагу справедливості. Наносять як моральну, так і фізичну шкоду”,

– написала у своїй сторіс блогерка.

Тиждень перед цим навколо Будинку вчених вирував скандал, пов’язаний з блогерською вечіркою у День пам’яті Голодоморів.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e