У львові  |  28.09.18  |  п'ятниця
 

У Львові відбудеться легендарний забіг

У суботу, 29 вересня, у Львові відбудеться одна із серії Гонок Нації – Забіг сили.

Суботній забіг розрахований на 5 кілометрів і 20 перешкод і є напростішим у серії забігів Race Nation. З нього добре починати новачкам у цій справі. Race Nation уособлює боротьба не тільки з обставинами, а й з самим собою.

Один із головних організаторів Race Nation Юрій Подлєсний розповідає, що зараз вони в процесі монтажу і через певні складності, у тому числі й погоду, змушені будуть відмовитись від деяких перешкод.

Про це пише "Львівська газета".

Забіг сили у Львові буде проходити на території двох парків. Організатори в процесі його проведення намагатимуться максимально уникнути незручностей для львів'ян та гостей міста.

До участі у львівському забізі вже вже зголосилось більше 600 українців. Часто в забігах беруть участь люди з інвалідністю. Серед них В’ячеслав Кулаковський – хлопець з Дніпра, в якого ампутована верхня кінцівка. Юнак має на меті взяти участь у всіх стартах Race Nation у цьому році.

В’ячеслав Кулаковський каже, що не зважаючи на перешкоди, звик у своєму житті ставити мету. Так, на думку хлопця, цікавіше працювати, коли є якась точка, до якої прагнеться.

"Часто, я звик ставити собі цілі, які, на перший погляд, здаються неможливими. Взагалі, для мене зараз слово «неможливо» є одним із мотиваторів. Щиро люблю людей, які переконують мене в тому, що для мене щось неможливе, це дає ще більше сили рухатись далі", - зізнається атлет.

У цьому році В’ячеслав вже був учасником 5 забігів Race Nation. Також організатори, ідучи йому назустріч, зробили його участь у своїх гонках безкоштовною. Участь у Забігу сили в категорії "Elite" коштувала б В’ячеславу орієнтовно 690-1090 гривень.

В'ячеслав Кулаковський крім Race Nation є учасником інших змагань. У цьому році спортсмен став третім фіналістом міжнародного конкурсу "Ігри героїв". Для нього особливо актуальним бажання йти до мети стало після трагічного випадку на виробництві. 

"Коли я втратив руку, я хотів в першу чергу довести собі самому, що немає неможливого. А зараз зрозумів, що це потрібно не лише мені, це допомагає людям навколо. Я доводжу всім, що перепони лише в них в голові, що можна все подолати, що можна зробити все, про що мрієш" , – каже спортсмен.

Зараз чоловік працює тренером та реабілітологом. Він власним прикладом показує, що все залежить тільки від бажання, а також зізнається, що люди, для яких він став натхненником, висловлюють подяку.

Організатори Race Nation ніколи не анонсують перешкодидля учасників забігів. Але відомо, що перепони пов’язані з водою, холодом, вогнем, болотом, висотою та фізичними навантаженнями.

Учасники забігів розуміють про ймовірність травм, але готові йти на ризик. Юрій Подлєсний розповів, що всі учасники є застрахованими, тому можуть отримати матеріальну компенсацію на лікування. Також на маршруті обов’язково присутні медики та рятувальники.

Race Nation проходить з травня 2015 року. За цей час відбулось 15 забігів у різних містах України з використанням більше 130 перешкод. Участь у Гонках Нації вже встигли взяти коло 10 тисяч чоловіків та жінок різного віку, які досягли повноліття.

http://www.lviv.tv/vazhliva-novina/ua-lviv-informacijno-pidtrimaye-zmagannya-race-nation/ 

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1751

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах