У львові  |  24.09.18  |  понеділок
 

Банк «Львів» отримав нового акціонера

Швейцарський responsAbility Participation AG зацікавився Західною Україною

Економічний потенціал нашої країни і зокрема Заходу почав приваблювати іноземців. Це підтвердили у представництві швейцарського осередку який  зацікавився інвестиціями у Львів.

Нещодавно було представлено велику презентацію у Park. Art of Rest, де речники  фінансової компанії розповіли про власні можливості і потенціал, а також про мету щодо вкладів у Львові.

Представники банку оповістили  про напрямок у якому будуть діяти. Їх мета – довготермінові вклади у зростаючі ринки через фінансові установи. Про це розповів Скотт Річардс – провідний фахівець організації.

Ще один представник з інвестування в акціонерний капітал фінансових установ responsAbility Participation AG сказав, що  інвестуючи у цей банк компанія прагне розвивати малий та середній бізнес, а також агропромисловість.  

Інвестиційний фонд банку складає близько 3 млрд доларів США і репрезентований у десятьох офісах по усьому світу. Для українських користувачів responsAbility Participation AG може стати великою фінансовою підтримкою.

Важливість подібних вкладів підкреслив Роман Матис, який очолює Управління інвестиційної політики ЛОДА. Він прокоментував:  «За моїми дослідженнями на великих виробництвах, які заходять на Львівщину, одне робоче місце створює ще мінімум півтори робочих місць у суміжних галузях. Йдеться саме про мікросектор – це юристи, перевізники, торгівля, вендорні бізнеси,. Банк Львів пропонує якраз таким клієнтам цільові фінансові інструменти для покращення якості роботи».

Банк може стати доволі надійним та ефективним партнером для місцевого бізнесу. 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 616

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах