У львові  |  05.12.19  |  четвер
 

Андрія Садового відпустили під особисте зобов'язання

Апеляційна палата ВАКС задовільнила апеляцію Андрія Садового і скасувала заставу. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

В Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду відбулося засідання щодо апеляції мера Львова Андрія Садового в справі обрання йому запобіжного заходу. Суд прийняв рішення — апеляційну скаргу прокурора щодо збільшення суми застави із 1,056 млн грн до 50 млн грн залишити без задоволення, а скаргу адвоката — задовільнити частково. Таким чином, ухвала суду попередньої інстанції щодо запобіжного заходу у вигляді застави скасована, а до Андрія Садового застосують особисте зобов'язання, терміном до 20.01.2020 року.

Так, особисте зобов'язання передбачає прибуття до прокурора та слідчого за кожної вимоги й утримання від спілкування зі свідками щодо обставин кримінального провадження, терміном до 20.02.2020.

Нагадаємо, 27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому та в.о. директора департаменту містобудування Сергію Коровайнику в справі індустріального парку. Клопотання прокурора в обох випадках суд задовільнив лише частково, та призначив суму застави, в 50 разів меншу, аніж вимагали в САП. Йдеться про 1 млн 56 тис. 550 грн для Андрія Садового та 153 680 грн — для Сергія Коровайника. Як заявив мер Львова одразу після засідання суду, він подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі й цілковитого звільнення від застави.

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах