У львові  |  23.10.19  |  середа
 

У Львові з'являться кабінети перевірки водіїв на сп'яніння

У Львові поновлять роботу кабінету огляду водіїв на стан сп’яніння.

"Щойно під час відкритої зустрічі, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський заявив, що не бачить інакшого вирішення питання, як поновлення роботи кабінету огляду водіїв на стан сп’яніння. Відкриття такого кабінету, на думку Маркіяна Мальського, станеться протягом місяця часу. Тобто якщо вірити словам голови і за відсутності саботажу з боку медиків-чиновників, які з 2017 року “грають в бадмінтон", вже до кінця цього року Патрульна поліція Львівської області зможе освідувати всіх водіїв у спеціалізованому закладі",

- йдеться у повідомленні.

На думку пана Мальського, у Львівській області повинно функціонувати ще 5-6 таких кабінетів, по “кущовому” принципу.

Нагадаємо, що з  2017 року наказами департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації (далі — ЛОДА) визначається лише 2 медичні заклади у Львові, де мав би проводитись такий огляд — Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" та Комунальне некомерційне підприємство "8-а міська клінічна лікарня м. Львова".

Додамо, що за даними патрульної поліції у Львові у 2018 році зафіксовано — 2815 випадків нетверезого водіння. Якщо водій, якого зупинили працівники патрульної поліції з ознаками сп’яніння, відмовляється від огляду на стан алкогольного сп’яніння, працівники поліції відвозять такого водія до медичного закладу. У лікарні, у порядку загальної черги, у травмпункті очікують на прийом лікаря. Огляди на стан наркотичного сп’яніння не здійснюються у цих лікарнях взагалі та реактивів для проведення лабораторних досліджень на визначення наркотичних засобів — відповідно немає. Відтак, скласти адміністративні матеріали на водія з ознаками наркотичного сп’яніння у місті Львові та області не можливо.

Про це повідомляє lviv.sq.com.ua

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах