У львові  |  20.11.18  |  вівторок
 

Активісти в масках спалили опудало Садового в центрі міста

Учасники пікету звинувачують Садового в корупції, зв'язках із силовими структурами інших країн, а також за його висловлювання щодо вбитої активістки Гандзюк.

У Львові біля міської ради триває пікет активістів із різних регіонів України. У масках і балаклавах вони запалювали фаєри та спалили опудало міського голови Андрія Садового.

У такий спосіб організація «Національний спротив» заявила про створення у Львові свого осередку.

Так пояснює організатор акції Олексій Свинаренко.

Прихильники організації звинувачують міського голову міста Андрія Садового в корупції, зв’язках із силовими структурами інших країн. А після його висловлювання стосовно вбитої активістки Катерини Гандзюк, активісти вважають, що Андрій Садовий не повинен бути мером Львова.

«Це мистецький перформенс. Для того, щоб акція була помічена суспільством, вона не має бути нудною. У правих в Європі є таке поняття, як марш безсмертних, коли люди виходили, показуючи, що у них є вищі життєві цінності, аніж життя заради себе. Сьогодні маски символізують, що в них (учасників акції, – авт.) немає емоцій і вони вже є безсмертними, бо вже роблять свій вклад в історію України», - повідомляє керівник організації «Національний спротив» Олексій Свинаренко.

За його словами, до Львова пікетувати мерію приїхали молоді хлопці з Одеси та Києва. Тому вони розмовляють російською мовою. Учасники акції запалили фаєри, та знищили опудало Садового.

Нагадаємо, що від ранку біля Ратуші відбувається акція також власників автомобілів на іноземній реєстрації. Пікет розпочався близько 8:00 тим, що активісти припаркували свої автомобілі з прапорами ГО «Авто Євро Сила» під самою міською радою.

У такий спосіб львівські «євробляхарі» долучилися до Всеукраїнської акції, що розпочалася у вівторок. Громадська організація «Авто Євро Сила» запланувала на 20 листопада у 46 містах України безстрокову «акцію громадської непокори». Власники авто на іноземній реєстрації вимагають скасувати закони № 8487 та № 8488, які, як вважають організатори акції, «були прийняті без урахування вимог громадськості, зокрема про скасування коефіцієнта віку в розрахунку вартості акцизу».

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах