У львові  |  31.03.16  |  четвер
 

Активісти пікетували представлення нового прокурора Львівщини

Представлення нового прокурора Львівської області Віталія Мякішева зірвали активісти громадських організацій, які виступили проти непрозорого призначення.

Представники ГО “Рабів до раю не пускають”, “Розвиток громади”, Спілки учасників АТО, “Маєш діяти” зайшли до приміщення обласної прокуратури, зайняли місця у президії і заявили, що новопризначений прокурор зайняв посаду без конкурсу, пише ZIK.

Із собою пікетувальники взяли яйця, томатний сік та гроші, які мали намір вручити Мякішеву на квиток до Житомира (він раніше працював заступником прокурора Житомирської області). На стіл активісти поклали листівки із написами: “Громадські організації Львівщини проти парашутистів-сепаратистів”, “Ми не допустимо руки Шокіна та парашутистів у Львові”, “Львів ніколи не приймав парашутистів”.

Керівник ГО “Рабів до раю не пускають” Іван Спринський зазначив, що неправильно призначати нового прокурора без обговорення із громадськістю міста. Тому вимоги пікетувальників чіткі — оголосити конкурс на цю посаду.

Сам Мякішев на представлення так і не з'явився, натомість представників ГО запросив на переговори губернатор Львівщини Олег Синютка.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах